Ankara Başkent Öğretmenevi Etiketleri:

Ankara Başkent Öğretmenevi

290 oda ile konaklama hizmeti sunan bu Öğretmenevinin konuk odalarında; televizyon, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı, 24 saat sıcak su ve merkezi sistem klima bulunmaktadır.

Tesisteki konuk odaları ve diğer alanlarında kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır.

Tesis konaklama imkanının yanısıra restoranları, kahvaltı salonu, kafeteryası, roof barı, pastanesi, bahçe cafesi, bahçe alakart restoranı, düğün salonları, konferans salonu, toplantı odaları, fuaye sergi ve kokteyl salonları, bilişim odası, bay-bayan kuaför salonu, sauna ve fitnes salonları ile çok çeşitli hizmet ağına sahiptir.

Misafirler, buradaki 350 araçlık otopark ile otopark sıkıntısı da çekmemektedirler.

Konaklama fiyatlarına kahvaltı ücretlerinin de dahil olduğu Ankara Başkent Öğretmenevi iletişim bilgileri ise şu şekilde sıralanabilir:

Ankara Başkent Öğretmenevi Adresi : Konya Yolu üzeri, Teknik Okullar yanı, Beştepe / Ankara (Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminaline yalnızca 500 metre, tren garına ise 1 km gibi oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır.)

Ankara Başkent Öğretmenevi Telefon No: 0 (312) 212 96 40

(Visited 2.079 times, 1 visits today)

Ankara Başkent Öğretmenevi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Ankara Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » Ankara Kamu Misafirhaneleri » Ankara Başkent Öğretmenevi

One Response to "Ankara Başkent Öğretmenevi"

  1. Ayer Burke diyor ki:

    Selamlar 3 günden beri günde en az 5 kez 03122129640 no’lu telefonunuzu aramaktayım maalesef cevap alamıyorum. Telefonlarınızda arıza mı var? Ilgilenirseniz sevinirim.

"Ankara Başkent Öğretmenevi" konusuna yorum yazabilirsiniz