Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi, Hacettepe Üniversitesi Konukevi Etiketleri: ,

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi, Hacettepe Üniversitesi Konukevi

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi iletişim bilgisi arayanlar için aşağıda Sıhhıye’de bulunan 2 farklı Hacettepe Üniversitesi Konukevi kısa tanıtıcı bilgileri ile iletişim bilgileri verilmektedir.

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi - Hacettepe Üniversitesi Konukevi -1: Hacettepe Üniversitesi Konukevi; 144 oda mevcudu ve 166 yatak kapasitesi ile öğrenci, doktor, hasta ve hasta yakınları ile VIP konuklara aile ortamını aratmayacak kalite ve standartta barınma imkanı sağlamaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Konukevi oda standardı her oda için aynı olup, odalarda; banyo, tuvalet, mini buzdolabı, yatak, çalışma masası, elbise dolabı, 24 saat süreyle internet bağlantısı, kablo tv yayını ve sıcak su mevcuttur. Katlarda ortak kullanım alanı olan mutfak, çamaşırhane ve ütülerden 24 saat süre ile yararlanılmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Konukevi misafirlerine ve kayıtlı öğrencilere kafeteryada her sabah açık büfe olarak kahvaltı hizmeti verilmektedir.

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Konukevi Telefon: 0 (312) 305 16 79 – 305 15 78

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Konukevi Adresi: Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye Yerleşkesinde bulunmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi MisafirhanesiHacettepe Üniversitesi Konukevi -2: Hacettepe Üniversitesi Konukevi -2, 184 oda kapasitesi ile öğrenci , hemşire ve Yönetim Kurulu’nun öngördüğü diğer üniversite mensuplarımıza hizmet vermektedir.

Hacettepe Üniversitesi Konukevi -2 odalarının tamamı tek kişilik olup , çeşitli özelliklerle donatılmıştır. Her odanın standardı aynı olup, odolarda 24 saat süreyle internet bağlantısı , kablo tv bağlantısı , sıcak su, mini buzdolabı , televizyon , çalışma masası ve giysi dolabı odalarımızda bulunmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Konukevi -2, katlardaki ortak kullanım alanı olan çamaşırhane ve mutfaklardan 24 saat yararlanılmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi, mutfaklarında 1 adet 4’lü set üstü ocak , 1 adet mikrodalga fırın ve her öğrenci ve hemşirelerimize ait 1’er mutfak dolabı mevcuttur. Ayrıca Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi çamaşırhanelerinde; 3 adet çamaşır makinası , 1 adet kurutma makinası ve 1 adet ütü ve ütü masası vardır.

Hacettepe Üniversitesi Konukevi 12. kat teras kafeteryasında öğrencilere her sabah açık büfe olarak kahvaltı hizmeti verilmektedir.

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Konukevi Telefon: 0 (312) 305 16 66 – 305 21 77

Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi Konukevi Adresi: Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye Yerleşkesinde bulunmaktadır.


Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi, Hacettepe Üniversitesi Konukevi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Ankara Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » Ankara Kamu Misafirhaneleri » Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi, Hacettepe Üniversitesi Konukevi

2 Responses to "Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi, Hacettepe Üniversitesi Konukevi"

 1. Ira says:

  Dear Sir or madam,
  I like to come to ankara and stay in the HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Öğrenci Misafirhanesi,
  please write about what am I doing about reservation for 7 dayes.

  1. admin says:

   Phone this number 0 312 305 16 66 or 0 312 305 21 77 for reservation.

"Hacettepe Üniversitesi Misafirhanesi, Hacettepe Üniversitesi Konukevi" konusuna yorum yazabilirsiniz