Aydın Kamu Misafirhaneleri, Aydın Öğretmenevi, Aydın Polis Evi, Aydın DSİ Misafirhanesi Etiketleri: , , , , , ,

Aydın Kamu Misafirhaneleri, Aydın Öğretmenevi, Aydın Polis Evi, Aydın DSİ Misafirhanesi

Ege’nin küçük, şirin ve sakin ili güzel Aydın’a gittiğinizde huzurlu bir ortamda konaklayabileceğiniz Aydın Öğretmenevi, Aydın Polis Evi, Aydın DSİ Misafirhanesi gibi Aydın Kamu Misafirhanelerine ilişkin adres ve telefon bilgilerini de içeren tanıtıcı bilgilere kısaca aşağıda yer verdik. Umarız bu güzel ilimizde güzel bir misafirlik yaşarsınız.

Aydın ilçelerindeki öğretmenevleri için tıklayın.

Aydın Kamu Misafirhaneleri:

Aydın haritası için tıklayın.

Aydın Öğretmenevi: Aydın Öğretmenevi binası içerisinde ; otel, lokal, lokanta, lokanta (teras), dinlenme yeri , gün odası, erkek ve bayan kuaför,lobi, dinlenme salonu, kütüphane gibi üniteler bulunmaktadır. Ayrıca çay bahçesi  ve bahçe düğün salonu da misafirlere hizmet vermektedir.
Aydın Öğretmenevinin otel bölümünde; süit,çift yataklı ve üç dört yataklı odalar bulunmaktadır.  Aydın Öğretmenevinin otel biriminde öncelik üyelerde olup bu birimde doluluk oranı dikkate alınmak şartıyla kamu ve diğer personel ve bunların yakınlarına da hizmet verilmektedir. Otel bölümü, konuklarına 24 saat açık bir şekilde hizmet vermektedir.  Aydın Öğretmenevi lokantasının kapalı alan  kapasitesi 180 kişilik olup öğle yemeklerinde tabldot akşam yemeklerinde ise alakart servis ile farklı damak zevklerine uygun menüler misafirlerin ve üyelerin beğenilerine sunulmaktadır. Teras (lokanta) bölümü 100 kişilik kapasitesi ile yaz aylarında akşamları misafirlerin ve üyelerin hizmetine açılmaktadır. Aydın Öğretmenevi bahçesi; yaz aylarında üye ve misafirlerin hizmetine açılmaktadır. Lokal birimi de 100 kişilik kapalı alan kapasitesiyle  üye ve misafirlere hizmet vermektedir.
Aydın Öğretmenevi Adres: Meşrutiyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:21/Aydın
Aydın Öğretmenevi Telefon: 0 256- 225 26 81

Aydın Polis Evi: Dinlenme salonu, bay ve bayan kuaförü, spor salonu, oyun salonu ile Aydın Polis Evi oldukça geniş imkanlara sahip bir misafirhaneye sahiptir. Aydın Polisevinin misafirhane bölümünde yer alan odalar da konaklama için konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir. İyi bir otelden eksik kalmayan Aydın Polis Evinde içiniz rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz.
Aydın Polisevi Telefon: Aydın İl Emniyet Müdürlüğünün 0 256- 219 61 20 (6 Hat) no.lu santralinden Aydın Polisevine ulaşabilirsiniz.

Aydın DSİ Misafirhanesi:
Adres: Aydın DSİ 21. Bölge Müdürlüğü-Kuyulu Köyü İzmir Aydın Karayolu-Aydın
Aydın DSİ Misafirhanesi Telefon: 0 256- 219 39 20  Dahili:631

Aydın DSİ Misafirhanesi (Şube):
Adres: Aydın DSİ 21. Bölge Müdürlüğü-211 Şube İzmir Bulvarı Valilik Yanı-Aydın
Aydın DSİ Misafirhanesi Telefon: 0 256- 212 00 28  Dahili:221

Alakalı aramalar:

  • aydın öğretmenevi (932)
  • aydın dsi misafirhanesi (593)
  • aydın kamu misafirhaneleri (273)
  • aydın misafirhane (190)
  • dsi aydın misafirhanesi (184)
  • aydın polıs evi (176)
  • uşak dsi misafirhanesi (101)
  • aydın misafirhaneler (97)
  • aydın devlet su işleri misafirhanesi (87)
  • aydın öğretmen evi (69)

Aydın Kamu Misafirhaneleri, Aydın Öğretmenevi, Aydın Polis Evi, Aydın DSİ Misafirhanesi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Aydın Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » Aydın Kamu Misafirhaneleri » Aydın Kamu Misafirhaneleri, Aydın Öğretmenevi, Aydın Polis Evi, Aydın DSİ Misafirhanesi

"Aydın Kamu Misafirhaneleri, Aydın Öğretmenevi, Aydın Polis Evi, Aydın DSİ Misafirhanesi" konusuna yorum yazabilirsiniz