Ayvalık Polis Kampı İletişim Telefonu Adresi Etiketleri: , , ,

Ayvalık Polis Kampı İletişim Telefonu Adresi

Ayvalık polis kampı iletişim bilgisi arayanlar aşağıda Ayvalık polis kampı telefonu ve Ayvalık polis kampı adresi ile birlikte bu kamp hakkında tanıtıcı bilgi de bulabilirler.

Ayvalık Polis Kampı: Ayvalık polis kampı, Sarımsaklı plajlarında denize sıfır konumdadır. Ayvalık polis kampı odalarında; banyo-wc,televizyon, buzdolabı, klima bulunmaktadır. Ayvalık polis kampı odalarının büyük çoğunluğu balkonlu ve deniz manzaralıdır.

Ayvalık polis kampı bünyesinde minyatür bir çim saha ile oyun parkının yanında jimnastik aletleri de bulunmaktadır.

Ayvalık Polis Kampı içerisinde; çocuk parkı, sauna, jakuzi salonu, masa tenisi, bilardo masaları, okey, tavla vb. oyunları bulabilrisiniz.

Ayvalık polis kampı yemekleri; self servis olarak açık büfe şeklinde kahvaltı ve yine self servis olarak akşam yemeği olarak sunulmaktadır. Ayrıca alakart salonu da bulunmaktadır.

Ayvalık Polis Kampı; büyükler ve çocuklar için ayrı ayrı yüzme havuzu ile kampın özel plajında güzel bir tatil sunmaktadır. Ayrıca bir plaj kafesi de bulunmaktadır.

Ayrıca Ayvalık polis kampı iştirakçileri talepleri doğrultusunda her dönem adalara yat turları düzenlenmektedir

Ayvalık Polis Kampı İletişim :

Ayvalık Polis Kampı Telefonu: 0 266-324 60 09/10

Ayvalık polis kampı adresi ulaşım: Otobüsle Ayvalık garajına gelenler, Sarımsaklı Birlik Otobüsleri ile 11 km. uzaklıktaki tesise ulaşabilirler.
Sarımsaklı Otogarına gelenler ise buraya 1,5 km. mesafedeki tesise taksi veya Otogar önünden geçen Sarımsaklı Birlik Minibüslerine binerek üç durak sonra Polis Moral Eğitim Merkezi önünde inebilirler.


Ayvalık Polis Kampı İletişim Telefonu Adresi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Balıkesir Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » Balıkesir Kamu Misafirhaneleri » Ayvalık Polis Kampı İletişim Telefonu Adresi

"Ayvalık Polis Kampı İletişim Telefonu Adresi" konusuna yorum yazabilirsiniz