Bolu Misafirhaneleri, Bolu Öğretmenevi Polis Evi Uygulama Oteli Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Etiketleri: , , , , , , , , , ,

Bolu Misafirhaneleri, Bolu Öğretmenevi Polis Evi Uygulama Oteli Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi

Bolu Öğretmenevi, Bolu Polis Evi, Bolu Uygulama Oteli, Abant Üniversitesi Misafirhanesi, Bolu DSİ Misafirhanesi gibi Bolu’da güven içerisinde ve aynı zamanda uygun fiyatlara kalabileceğiniz Bolu Misafirhaneleri ile ilgili tanıtıcı bilgileri adres ve telefonlarıyla birlikte aşağıda bulabilirsiniz.

Bolu haritası için tıklayın.

Bolu Misafirhaneleri:

Bolu Öğretmenevi: Toplam 26 oda ile konaklama hizmeti veren Bolu Öğretmenevi odaların 4’ü süit, 22’si twin’dir. Odalarda; televizyon, saç kurutma makinası, mini buzdolabı, 24 saat sıcak su ve merkezi sistem klima bulunmaktadır.
Bolu Öğretmenevi konaklama dışında restoranı ve toplantı-organizasyon salonlarıyla diğer hizmetlere de cevap vermektedir.
Bolu Öğretmenevi Adres: Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Sağlık Mah. Atatürk Orman Parkı Karşısı, E-5 yolu üzeri/Bolu
Bolu Öğretmenevi Telefon: 0 (374) 217 53 93 – 217 53 94
Bolu Öğretmenevinin harita üzerindeki yerini görmek için tıklayın.

Bolu Polis Evi (Bolu Dağı Polis Evi): Toplam 45 oda kapasiteli Bolu Dağı Polis Evi, 100 kişilik restoranı, şömineli barı, 24 saat sıcak su, vip salonu ve garajı ile hizmet vermektedir.
Bolu Polis Evi Adres: Bolu Dağı, D-100 Karayolu üzerinde Bolu’ya 16 Km’lik uzaklıktadır.
Bolu Polis Evi Telefon: 0 (374) 225 22 22
Bolu Dağı Polis Evinin harita üzerindeki konumunu görmek için tıklayın.

Bolu Uygulama Oteli (Bolu İzzet Baysal Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi): Tek kişilik, çift kişilik, 3 kişilik, süit ve kral dairesi oda çeşitleriyle konaklama hizmeti veren Bolu Uygulama Otelinde fiyat sistemi; oda-kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon olarak farklılaşmaktadır.
Konaklamanın yanı sıra Bolu Uygulama Otelinde, çam ve ıhlamur ağaçları arasında, yazın bir şeyler yiyip içebileceğiniz çok hoş ve güzel bir çay bahçesi vardır. Bu bahçe ve binalar çok geniş ve kullanışlı bir arazi ile çevrilidir. Bu küçük ormanda koşabilir ve yürüyüşe çıkarak güzel doğanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
Bolu Uygulama Oteli Adres: Tabaklar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi/Bolu
Bolu Uygulama Oteli Telefon: 374 215 00 83-215 03 25
Bolu Uygulama Otelinin Bolu haritası üzerindeki konumunu görmek için tıklayın.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi: 3’ü süit olmak üzere 57 oda ile 3 yıldızlı otel konumunda konaklama hizmeti vermektedir. Tesiste bulunan yemek ve kahvaltı salonu her türlü toplantı ve yemeğe ev sahipliği yapacak kapasitedir. Ayrıca tesiste 1 adet oyun salonu ( Bilardo,okey vb.) 1 adet televizyon salonu da hizmete açıktır. Tesis, ormana sıfır olup; üniversite personeli ve kamu çalışanlarına özel indirim uygulamaktadır.
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Adres: Üniversite kampusü içerisinde yer almaktadır. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü/Bolu
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Telefon: 0 (374) 254 10 00 no.lu üniversite kampus santralinden ulaşabilirsiniz.

Bolu DSİ Misafirhanesi
Bolu DSİ Misafirhanesi Telefon: 0 (374) 215 10 73
Bolu DSİ Misafirahanesi Adres: DSİ 5.Bölge Müdürlüğü, İhsaniye Mah. Konuralp Caddesi No:6 BOLU

Bolu DSİ Misafirhanesi (Gölköy)
Telefon: 0 (374) 215 10 73
Bolu DSİ Misafirhanesi Adres: DSİ V. Bölge Müdürlüğü 53. Şube Müdürlüğü Mudurnuyolu Üzeri 10 Km Gölköy/Bolu

Alakalı aramalar:

  • bolu polis evi (1339)
  • bolu dsi misafirhanesi (729)
  • BOLU MİSAFİRHANELERİ (654)
  • çankırı öğretmenevi (586)
  • abant polisevi (437)
  • abant polis evi (393)
  • bolu kamu misafirhaneleri (340)
  • bolu öğretmenevi fiyatları (306)
  • abant izzet baysal üniversitesi misafirhanesi (287)
  • bolu abant öğretmenevi (271)

Bolu Misafirhaneleri, Bolu Öğretmenevi Polis Evi Uygulama Oteli Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Bolu Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » Bolu Kamu Misafirhaneleri » Bolu Misafirhaneleri, Bolu Öğretmenevi Polis Evi Uygulama Oteli Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi

"Bolu Misafirhaneleri, Bolu Öğretmenevi Polis Evi Uygulama Oteli Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi" konusuna yorum yazabilirsiniz