Eskişehir Kamu Misafirhaneleri, Eskişehir Öğretmenevi Polis Evi DSİ Misafirhanesi, Eskişehir Uygulama Oteli Etiketleri: , , , , , , , ,

Eskişehir Kamu Misafirhaneleri, Eskişehir Öğretmenevi Polis Evi DSİ Misafirhanesi, Eskişehir Uygulama Oteli

Bu yazımızda Eskişehir’e gittiğinizde hem uygun fiyatlara hem de güven içerisinde konaklayabileceğiniz Eskişehir Öğretmenevi, Eskişehir Polis Evi, Eskişehir Uygulama Oteli, Eskişehir DSİ Misafirhanesi gibi Eskişehir kamu misafirhaneleri adres ve telefonları ile birlikte bu Eskişehir kamu misafirhaneleri ile ilgi kısa tanıcı bilgileri bulabilirsiniz.

Eskişehir haritası için tıklayın.

Eskişehir Kamu Misafirhaneleri:

Eskişehir Öğretmenevi: 5 Suit,6 VİP, toplam 75 oda ile konaklama hizmeti veren Eskişehir Öğretmenevi odalarında; Wc-banyo, minibar, televizyon, telefon ve müzik yayını bulunmaktadır.
Eskişehir Öğretmenevi sabah kahvaltısı , öğlen ve akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz büyük bir restorana, terasa, oyun salonuna ve çok amaçlı salona sahiptir.
Yine Eskişehir Öğretmenevinde; kafeterya, bay-bayan kuaför de bulunmaktadır.
Eskişehir Öğretmenevi açık otoparkı da misafirlerin hizmetindedir.
Adres: Eskişehir Öğretmenevi ve ASO Atatürk Bulvarı 185/A / Eskişehir
Eskişehir Öğretmenevi Telefon: 0 (222) 230 68 38
Eskişehir öğretmenevinin harita üzerindeki yeri için tıklayın.

Eskişehir Polis Evi: 4 suit, 5 duble yataklı oda 25 çift kişilik yatak bulunan oda ve 9 tane üç kişilik yatak bulunan oda olmak üzere 44 oda ile konaklama hizmeti veren Eskişehir Polis Evi odalarında; 24 saat sıcak su, mini bar, televizyon, dahili telefon, saç kurutma makinesi ve kablosuz internet ağı bulunmaktadır.
Eskişehir Polisevi bahçesinde çok amaçlı salon bunmaktadır.
Eskişehir Polisevi ayrıca internet hizmetlerini de sunmaktadır.Eskişehir Polisevi Adres: Çevre yolu Esentepe mevkii TUSAŞ yanı TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR (Ankara – Bursa çevre yolu üzeri Vali Hanefi Demirkol Spor Tesisleri ( Eskişehirspor Klubü) ve İtfaiye Müdürlüğü arasında bulunmaktadır.)
Eskişehir Polisevi Telefon: 0 (222) 322 36 36
Polisevinin harita üzerindeki yerini görmek için tıklayın.

Eskişehir Uygulama Oteli (Eskişehir Ali Güven Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi): 24 standart, 6 süit oda ile konaklama hizmeti veren Eskişehir Uygulama Oteli odalarında; televizon, mini bar, çalışma masaları, telefon, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Bunlara ilave olarak süit odalarda split klima da mevcuttur.
Eskişehir Uygulama Oteli lobby barda ve terasta sıcak ve soğuk içecek, seksen kişilik kapalı ve elli kişilik terası ile kahvaltı salonu ve bu salonlarda kablosuz internet bağlantısı hizmeti vermektedir.
Eskişehir Uygulama Oteli oda+kahvaltı fiyat sistemi uygulamaktadır.
Adres: Uluönder Mh. Ş. Rüstem Demirbaş Sk. No:8 / Eskişehir
Eskişehir Uygulama Oteli Telefon: 0 (222) 330 03 26
Uygulama otelinin harita üzerindeki yeri için tıklayın.

Eskişehir DSİ Misafirhanesi
Adres: DSİ 3. Bölge Müdürlüğü- Taşköprü Cad. No:4 /Eskişehir
Eskişehir DSİ Misafirhanesi Telefon: 0 (222) 226 23 10
Eskişehir DSİ Misafirhanesinin harita üzerindeki yeri için tıklayın.

Alakalı aramalar:

  • eskişehir öğretmenevi (1650)
  • eskişehir misafirhaneleri (1498)
  • eskişehir kamu misafirhaneleri (858)
  • bursa karayolları misafirhanesi (740)
  • eskısehır polıs evı (534)
  • eskişehir karayolları misafirhanesi (500)
  • eskişehir dsi misafirhanesi (472)
  • eskişehir misafirhane (447)
  • eskişehir polisevi (436)
  • eskişehir misafirhaneler (357)

Eskişehir Kamu Misafirhaneleri, Eskişehir Öğretmenevi Polis Evi DSİ Misafirhanesi, Eskişehir Uygulama Oteli konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Eskişehir Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » Eskişehir Kamu Misafirhaneleri » Eskişehir Kamu Misafirhaneleri, Eskişehir Öğretmenevi Polis Evi DSİ Misafirhanesi, Eskişehir Uygulama Oteli

"Eskişehir Kamu Misafirhaneleri, Eskişehir Öğretmenevi Polis Evi DSİ Misafirhanesi, Eskişehir Uygulama Oteli" konusuna yorum yazabilirsiniz