Antalya Hakimevi Etiketleri:

Antalya Hakimevi

Aşağıda Antalya Hakimevi telefon numarası ile birlikte Antalya Hakimevi tanıtıcı bilgileri bulabilirsiniz.

Antalya Hakimevi Adres-Antalya Hakimevi Nerede: Antalya Hakimevi; Antalya, Aksu, Kundu turizm merkezinde yer almakta olup sehir merkezine 25 km. Antalya Havalimanina 10 km. uzakliktadir. 200.000 m2 lik alanda denize sifir konumda olan tesisimizin güneyinde 500 mt. Uzunlukta ince kumlu bir plajdan olusan sahil, kuzeyinde fistik çamlari ile kapli orman, batisinda nehir, dogusunda temali oteller zinciri yer almaktadir.

Antalya Hakiemvi Telefon: 0 (242) 431 22 40-41-42-43

Antalya Hakimevi; hem otel odaları hem apart hem de villaları ile konaklama imkanı sunmaktadır.

Antalya Hakimevi; ana restoranı, ocakbaşı restoranı, kafeteryası, lobby kafeteryası, oyun salonu, havuzbarı, kır bahçesi, özel yemek salonu ile oldukça zengin bir restoran ve kafe imkanı sunmaktadır.

Antalya Hakimevi aktiviteleri şöyle sıralayabiliriz: 2 adet Tenis Kortu, Basketbol Sahasi,Voleybol Sahasi, Futbol Sahasi (30*60), Yüzme Havuzu (Çocuk Havuzu ile Birlikte), Aqua Su Parki, Jimnastik Salonu, Internet Salonu (Üç Bilgisayarli), Bay-Bayan Kuaförü, Güzellik Salonu ve Sauna, Market, Butik, Bilardo Salonu (Iki Masali Otel Lobby), Langirt Masalari, Çocuk Kulübü, Iskele, Satranç Oyun Sahasi.

Antalya Hakimevi odalarında; TV, mini bar, telefon, dusakabinli banyo, balkon ve split klima mevcuttur.

Antalya Hakimevi tesislerinde şunlar da bulunmaktadır: Yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çesitli kaydirakli ve özel havuzlu aquapark, palmiyeler- meyve agaçlari-genis yürüyüs yollari içeren çiçek ve bitki cenneti çok büyük bir bahçe, piril piril bir plaj ve 330 m2 iskele, çocuk oyun parki, mini clup, nehir kenarinda hayvanat bahçesi, anfi tiyatro, simultine sistemli sinema koltuk düzeninde toplanti salonu, lobi, oyun salonu, tv salonu, internet cafe, bilardo, langirt, sauna, jakuzi, masaj, jimnastik salonu, bay-bayan kuaför, butik market, fotograf servisi, rent a car, çamasir yikama servisi, doktor ve ambülans.

Antalya Hakimevi; isitma ve sogutma islemi siplit klimalar ile yapilmaktadır.


Antalya Hakimevi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Hakimevleri

Kamu Misafirhaneleri » Hakimevleri » Antalya Hakimevi

"Antalya Hakimevi" konusuna yorum yazabilirsiniz