Antalya Hakimevi Etiketleri:

Antalya Hakimevi

Antalya, Aksu, Kundu turizm merkezinde yer almakta olan Antalya Hakimevi sehir merkezine 25 km. Antalya Havalimanina 10 km. uzakliktadir. 200.000 m2 lik alanda denize sifir konumda olan Tesisine güneyinde 500 mt. Uzunlukta ince kumlu bir plajdan olusan sahil, kuzeyinde fistik çamlari ile kapli orman, batisinda nehir, dogusunda temali oteller zinciri yer almaktadır.

Antalya Hakimevi; hem otel odaları hem apart hem de villaları ile konaklama imkanı sunmaktadır. Konuk odalarında; TV, mini bar, telefon, dusakabinli banyo, balkon ve split klima mevcuttur.

Tesis; ana restoranı, ocakbaşı restoranı, kafeteryası, lobby kafeteryası, oyun salonu, havuzbarı, kır bahçesi, özel yemek salonu ile oldukça zengin bir restoran ve kafe imkanı sunmaktadır.

Antalya Hakimevi bünyesindeki çeşitli aktivitelere olanak sağlayan özellikleri ise şöyle sıralayabiliriz: 2 adet tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, futbol sahası, internet salonu, güzellik salonu, satranç oyun sahası, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çesitli kaydirakli ve özel havuzlu aquapark, palmiyeler- meyve agaçlari-genis yürüyüs yollari içeren çiçek ve bitki cenneti çok büyük bir bahçe, piril piril bir plaj ve 330 m2 iskele, çocuk oyun parki, mini clup, nehir kenarinda hayvanat bahçesi, anfi tiyatro, simultine sistemli sinema koltuk düzeninde toplanti salonu, oyun salonu, tv salonu, bilardo, langirt, sauna, jakuzi, masaj, jimnastik salonu, bay-bayan kuaför, butik market, fotograf servisi, çamasir yikama servisi, doktor ve ambülans.

Tesis bünyesinde ısıtma ve soğutma islemi siplit klimalar ile yapılmaktadır.

Antalya Hakiemvi Telefon No : 0 (242) 431 22 40 – 41

Antalya Hakiemvi Telefon No : 0 (242) 431 22 42 – 43

Alakalı aramalar:

  • antalya merkez hakim evi (2)
  • antalya hakşim evi (1)
  • antalya hekimevi (1)
  • antalya merkez plaj hekimevi (1)
(Visited 2.441 times, 1 visits today)

Antalya Hakimevi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Hakimevleri

Kamu Misafirhaneleri » Hakimevleri » Antalya Hakimevi

"Antalya Hakimevi" konusuna yorum yazabilirsiniz