Kadıköy Zübeyde Hanım Öğretmenevi Telefonu Adresi Etiketleri: , , ,

Kadıköy Zübeyde Hanım Öğretmenevi Telefonu Adresi

Kadıköy Zübeyde Hanım Öğretmenevi iletişim bilgisi arayanlar aşağıda Kadıköy Zübeyde Hanım Öğretmenevi adresi ve Kadıköy Öğretmenevi telefonu gibi iletişim bilgileriyle birlikte Kadıköy Zübeyde Hanım Öğretmenevi ile ilgili kısa tanıtıcı bilgi de bulabilirler.

Kadıköy Zübeyde Hanım Öğretmenevi : 12 Dbl,12 Suit ve 76 standart odayla konaklama hizmeti sunan Kadıköy Zübeyde Hanım Öğretmenevi odalarında; saç kurutma makinesi, minibar, tv, split klima, telefon, 24 saat sıcak su, uydu sistemi mevcuttur.

Konaklamanın yanı sıra Kadıköy Zübeyde Hanım Öğretmenevi; kuaför, internet, fitness salonu, sauna, spor salonu, masa tenisi, bilardo, ütü ve yıkama servisi gibi farklı imkanları da sunmaktadır.

Kadıköy Öğretmenevi; 670 kişilik oturma düzeni, hareketli sahnesi, ses ve ışık odasıyla son teknolojıye göre düzenlenmiş olan konferans salonumuz her türlü gösteri, resital, konferans, sunum, okul mezuniyet törenleri, konser hatta nikah törenlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Kadıköy Zübeyde Hanım Öğretmenevi Adresi : Ataşehir Girişi BP Benzin İstasyonu Arkası Merdivenköy Yolu No:1 Ataşehir/İSTANBUL (Kadıköy Öğretmenevi ulaşım açısından çok merkezi bir yerde bulunmaktadır. Avrupa yakasına geçmek için 5 dakikalık bir yürüme mesafesi ile ulaşım araçları imkanına sahipsiniz.)

Kadıköy Öğretmenevi Telefonu : 0 (216) 576 24 11 / 574 38 18


Kadıköy Zübeyde Hanım Öğretmenevi Telefonu Adresi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: İstanbul Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » İstanbul Kamu Misafirhaneleri » Kadıköy Zübeyde Hanım Öğretmenevi Telefonu Adresi

"Kadıköy Zübeyde Hanım Öğretmenevi Telefonu Adresi" konusuna yorum yazabilirsiniz