İzmir Polis Evi, İzmir Polis Evi Telefon Adresi, Narlıdere Polis Evi Etiketleri: , , ,

İzmir Polis Evi, İzmir Polis Evi Telefon Adresi, Narlıdere Polis Evi

İzmir Polis Evi, İzmir Polis Evi Adresi, İzmir Polis Evi Telefonu, Narlıdere Polis Evi:
Ege’nin incisi İzmir’de güvenli ve uygun bir fiyata konaklamak için kamu misafirhanesi arıyorsanız aşağıdaki Konak Polis Evi ve Narlıdere Polis Evi gibi İzmir Polis Evi adres ve telefonları işinize yarayacaktır. Umarız bu güzel ilimizde güzel bir konaklama geçirirsiniz.

İzmir Polis Evi:

İzmir Konak Polis Evi: Misafirhanenin odalarında sıcak-soğuk klima, mini buzdolabı, 37 ekran televizyon, kablo ve dijitürk yayını bulunmaktadır. Yemeklerinizi de İzmir Konak Polis Evinde bulunan restorandan ağız tadıyla yiyebilirsiniz.
İzmir Polisevi Telefon (Konak): 0 232- 483 66 11

Narlıdere Polis Evi– Salih İşgören Polis Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi: Narlıdere Polis Evi, 2007 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Her odada klima, televizyon, mini bar ve kablolu TV yayını bulunmaktadır. Ayrıca bu polis evinde; açık ve kapalı olmak üzere iki yüzme havuzu, hamam, sauna ve spor salonu da bulunmaktadır.
İzmir Polisevi Telefon (Narlıdere): 0 232-238 58 50

İzmir Polis Evi (Ek Bina): İzmir Polis Evinin bu ek binası, 2007 yılında faaliyete başlamıştır. Her konaklama odasında televizyon, klima ve kablolu TV yayını bulunmaktadır.
İzmir Polis Evi Telefon (Ek Bina): 0 232-441 83 04
İzmir Polis Evi Adresi (Ek Bina): Konak İlçesinde Mithat paşa Caddesi üzerinde, Merkez Binanın Balçova yönüne yaklaşık 800 metrelik bir mesafededir.

(Visited 37,541 times, 1 visits today)

İzmir Polis Evi, İzmir Polis Evi Telefon Adresi, Narlıdere Polis Evi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: İzmir Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » İzmir Kamu Misafirhaneleri » İzmir Polis Evi, İzmir Polis Evi Telefon Adresi, Narlıdere Polis Evi

14 Responses to "İzmir Polis Evi, İzmir Polis Evi Telefon Adresi, Narlıdere Polis Evi"

 1. GÖKSEL says:

  MERHABA BEN 06.04.2012 CUMA AKSAMI İZMİRDE OLACAĞIM TEK KİSİYİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ BANA.. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER

  1. admin says:

   Konaklamak istediğiniz misafirhanenin yazıdaki telefon numarasıyla irtibata geçerseniz sağlıklı bir randevu alabilirsiniz. Çünkü sitemizin misafirhanelerle doğrudan bir bağlantısı bulunmamaktadır..

 2. emine kucukkirsoy says:

  merhaba şuan yurtdisinda yasiyorum esim polis memuru emekli faruk kucukkirsoy ben ve esim 1bucuk sene once konaktaki polis evinde kaldik cokta rahat etdik cok begendik simdi bende temmuz ayinda 1 ayligina izine gelecegim fakat esimle degil tek basima polis evinde kalabilmem icin ne gibi islem yapmam lazim esimin herhangi bir polis karti lazim olacakmi yada gelirsem konak polis evinde kalabilirmiyim bana simdiden bildirirseniz cok sevinirim simdiden iyi calismalar

  1. admin says:

   Evet yalnız gitseniz de polis evinde kalabilirsiniz. Ancak sitemizin polis evleriyle doğrudan bir ilişkisi olmadığı için yazıda verilen İzmir Polis evi telefon numarasından iletişime geçerseniz daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz..

 3. oyun says:

  emine hanım izmir polis evini 0 232-441 83 04 numaradan aramanız gerekir.
  birde ne kadar erken arayıp yer ayarlarsanız sizin için o kadar iyi olur.
  özel günlere denk gelirse genelde yer kalmaz.

 4. zerin Sosay says:

  21.temmuz 2012 tarihinde 1 gece 4 kamu emeklisi arkadaş(Babam Polis emeklisi)İzmirde tesisinizde kalmak istiyoruz.fiatı ile birlikte müsait 2 şer kişilik 2 odanız varmı öğrenmek istiyorum.
  geri dönerseniz sevinirim.

  1. admin says:

   İzmir Konak Polis evi için 0 (232) 483 66 11 numaralı telefondan rezervasyon için bilgi alabilirsiniz.

 5. gürcan mert says:

  polis yurdu hakkında bilgi verirmisiniz?

  1. admin says:

   İzmir Polis Meslek Yüksekokulları dışında İzmirde Yüksek Öğrenim Öğrencilerinin kalabileceği Polis Yurdu bulunmamakta olup diğer şehirlerdeki yüksek öğrenim öğrencileri için polis yurdu bilgileri ise Emniyet GM Öğrenci Yurtları kategorisine zamanla eklenmektedir.

 6. ömer güngör says:

  28.12.2012 ve 29.12.2012 tarihleri için bir adet çift kişilık bir adet tek kişilik oda reravasyonu talep ediyorum.

  1. admin says:

   Konak Polisevinde konaklamak istiyorsanız 0 (232) 483 66 11 no.lu telefondan, Narlıdere Polisevinde konaklamak istiyorsanız ise 0 (232) 238 58 50 no.lu telefondan iletişim geçiniz.

 7. MEHMET ALİ DİNAR says:

  20.04.2013 tarihinde sanbah saat 10 narlıderde olacağım bana 1 gün kalmak içi uygon oda veriseniz memnun olurm ben emekli ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİ’SİYİM Teşekkürler

  1. admin says:

   0 (232) 238 58 50 no.lu telefondan iletişime geçerseniz daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

 8. selvi says:

  hamam kadınlara hangi günler ve fiyat alabilirmiyim

"İzmir Polis Evi, İzmir Polis Evi Telefon Adresi, Narlıdere Polis Evi" konusuna yorum yazabilirsiniz