Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınma Evi Etiketleri:

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınma Evi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınma Evi telefon ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınma Evi hakkında kısa tanıtıcı bilgi arayanlar için aşağıda Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınma Evi ile ilgili kısa bilgi paylaşılmaktadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınma Evi : Ankara Büyükşehir Belediyesi, toplumsal yaşam karşısında bir şekilde direncini yitirmiş, şiddete maruz kalan kadınlara gerekli ilgiyi, şefkati ve desteği sağlamak amacıyla 8 Mart 2007 tarihinde Kadın Konukevlerini hizmete açmış ve 25 Ekim 2007 tarihinde de mağdur durumda olan bayanları kabul etmeye başlamıştır.

Yatılı sosyal hizmet kuruluşları olan Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınma Evi olan kadın konukevlerinde; 12 Temmuz 1998 tarih ve 23400 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiş bulunan “Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na Bağlı kadın Konukevleri Yönetmeliği uyarınca hizmet verilmektedir.

İki ayrı noktada iki adet kadın konukevi; 24 ve 12 yatak kapasiteli olmak üzere toplam 36 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınma Evi Telefon: 0 (312) 310 32 40


Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınma Evi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Kadın Konukevleri

Kamu Misafirhaneleri » Kadın Konukevleri » Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınma Evi

One Response to "Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınma Evi"

  1. merhaba birşey ögrenmek istiyorum ben anneme bakıyorum ayzaymır hastası artık bıktım benide kadın sıgınma evine alırmısınız

"Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınma Evi" konusuna yorum yazabilirsiniz