Sarıkamış Misafirhane, Sarıkamış Öğretmenevi, Sarıkamış Uygulama Oteli Etiketleri: , ,

Sarıkamış Misafirhane, Sarıkamış Öğretmenevi, Sarıkamış Uygulama Oteli

Asagida Sarıkamış Öğretmenevi, Sarıkamış Uygulama Oteli gibi Sarıkamış Misafirhane adres ve telefonlar ile birlikte kisa tanitici bilgileri bulabilirsiniz.

Sarıkamış Misafirhane:

Sarıkamış Öğretmenevi: İlçe merkezinde olan Sarıkamış Öğretmenevi, Sarıkamış Kayak Merkezi’ne 3 km., Kars merkeze 55 km ve Erzurum’a 150 km uzaklıktadır. Sarıkamış Öğretmenevinde 24 saat sıcak su, kablosuz internet hizmeti mevcuttur. Konaklama ücretine sabah kahvaltısı dahil olup, restoraninda öğle ve akşam yemekleri de cikmaktadir.
Sarıkamış Öğretmenevi Adres: Millet Bahçesi Yanı İnönü Mahallesi Sarıkamış/Kars
Sarıkamış Öğretmenevi Telefon: 0 (474) 413 40 47

Sarıkamış Uygulama Oteli: 26 adet 2 kisilik ve 4 adet suit oda ile konaklama hizmeti sunan Sarıkamış Uygulama Oteli odalarinda; plazma tv, kablosuz internet, 24 saat sicak su mevcuttur. Sarıkamış Uygulama Oteli restoran ve konferans salonuna da sahiptir.
Sarıkamış Uygulama Oteli Ulasim: Sarıkamış Uygulama oteli Sarıkamış otogarina 5 Dakikalik mesafededir. Sarıkamış merkeze yürüyüs mesafesindedir.
Sarıkamış Uygulama Oteli Telefon: 0 (474) 413 70 81


Sarıkamış Misafirhane, Sarıkamış Öğretmenevi, Sarıkamış Uygulama Oteli konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Kars Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » Kars Kamu Misafirhaneleri » Sarıkamış Misafirhane, Sarıkamış Öğretmenevi, Sarıkamış Uygulama Oteli

"Sarıkamış Misafirhane, Sarıkamış Öğretmenevi, Sarıkamış Uygulama Oteli" konusuna yorum yazabilirsiniz