Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Öğretmenevi, Kütahya Polis Evi, Kütahya DSİ Misafirhanesi Etiketleri: , , , ,

Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Öğretmenevi, Kütahya Polis Evi, Kütahya DSİ Misafirhanesi

Bu yazımızda; Kütahya’ya gittiğinizde güven içerisinde ve çok uygun fiyatlara konaklayabileceğiniz Kütahya Öğretmenevi, Kütahya Polis Evi ve Kütahya DSİ Misafirhanesi gibi Kütahya misafirhaneleri telefon ve adres bilgilerini de içeren kısa bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Kütahya Misafirhaneleri:

Kütahya Öğretmenevi: 18 adet 2 kişilik, 6 Adet duble, 3 adet 4 kişilik, ve 2 adet suit oda ile konaklama hizmeti veren Kütahya Öğretmenevi odalarında; televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su mevcuttur.
Kütahya Öğretmenevi; sabah kahvaltıları, öğlenleri sözleşmeli kuruluşlar için tabldot, akşamları ise alakart menüleri ile hizmet veren geniş bir restorana sahiptir.
Ayrıca Kütahya Öğretmenevi her türlü sıcak ve soğuk içecekle aperatif yiyecek servisi yapılan oldukça geniş bir çay bahçesine, günlük yayınların takip edilebildiği okuma salonuna ve lokale de sahiptir.
Kütahya Öğretmenevi Telefon: 0 (274) 223 62 49
Kütahya Öğretmenevi Adres: Abdurrahman Karaa Bulvarı/Kütahya

Kütahya harita için tıklayın.

Kütahya Polis Evi: Toplam 12 oda ile konaklama hizmeti veren Kütahya Polis Evinde ayrıca 2 tam suit,2 double yataklı olmak üzere 4 oda daha mevcut olup tam suit odalarda jakuzi ve klima mevcuttur. Kütahya Polis Evi odalarında; televizyon ve mini buzdolabı mevcut olup günün 24 saati Wireless hizmeti,D-Smart, Digitürk yayını yapılmaktadır.
Kütahya Polis Evi sabah, öğle ve akşam yemeklerinin yenilebildiği restoranlara sahip olup ayrıca lokal de bulunmaktadır.
Kütahya Polis Evi Telefon: 0 (274) 225 12 75
Kütahya Polis Evi Adres: Cumhuriyet Caddesi Çinili İşhanı/Kütahya

Kütahya DSİ Misafirhanesi
Kütahya DSİ Misafirhanesi Telefon: 0 (274) 223 55 27
Kütahya DSİ Misafirhanesi Adres: DSİ 3. Bölge Müdürlüğü 34. Şube Müdürlüğü – Fevzi Çakmak Cad. No:18/Kütahya

Alakalı aramalar:

  • kütahya polis evi (517)
  • kütahya öğretmenevi (417)
  • kütahya dsi misafirhanesi (393)
  • kütahya misafirhaneler (265)
  • kütahya misafirhaneleri (251)
  • kütahya kamu misafirhaneleri (184)
  • KÜTAHYA MİSAFİRHANE (154)
  • kütahya polisevi (128)
  • kütahya belediye misafirhanesi (125)
  • kütahya belediyesi misafirhanesi (109)

Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Öğretmenevi, Kütahya Polis Evi, Kütahya DSİ Misafirhanesi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Kütahya Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » Kütahya Kamu Misafirhaneleri » Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Öğretmenevi, Kütahya Polis Evi, Kütahya DSİ Misafirhanesi

"Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Öğretmenevi, Kütahya Polis Evi, Kütahya DSİ Misafirhanesi" konusuna yorum yazabilirsiniz