Malatya Misafirhaneler, Malatya Öğretmenevi, Malatya Polis Evi, Malatya DSİ Misafirhanesi Etiketleri: , , , , , ,

Malatya Misafirhaneler, Malatya Öğretmenevi, Malatya Polis Evi, Malatya DSİ Misafirhanesi

Aşağıda Malatya’ya gittiğinizde huzur içerisinde konaklayabileceğiniz Malatya Öğretmenevi iletişim bilgileri, Malatya Polis Evi, Malatya DSİ Misafirhanesi gibi Malatya misafirhaneler ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Malatya Misafirhaneler:

Malatya Öğretmenevi: Malatya Öğretmenevi 4 suit oda, 11 tek kişilik oda, 9 iki kişilik oda ve 28 üç kişilik oda ile konaklama hizmet vermektedir. Malatya Öğretmenevi odalarında; klima, televizyon, mini bar ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.
Konaklamanın yanı sıra Malatya Öğretmenevi; restoranı, bay ve bayan kuaförü, internet kafesi, okuma salonu, brifing ve toplantı salonlarıyla da hizmet vermektedir.
Malatya Öğretmenevi İletişim Bilgileri:
Malatya Öğretmenevi Adres: İnönü Caddesi/Malatya
Malatya Öğretmenevi Telefon Numarası: 0 (422) 326 15 43
Malatya Öğretmenevi Resepsiyon Telefon Numarası: 0 (422) 326 15 44

Malatya Polis Evi: Polis evimizde; 5 adet süit oda, 15 adet aile odası, 5 adet tek kişilik, 30 adet üç kişilik ve iki kişilik odalar olmak üzere toplam 55 oda ile konaklama hizmeti vermektedir.
Malatya Polis Evi Telefon: 0 (422) 212 85 32

Malatya DSİ Misafirhanesi
Malatya DSİ Misafirhanesi Adresi: DSİ 9. Bölge Müdürlüğü 92. Şube Müdürlüğü Sivas Cad. No:58 Stad Bitişiği/Malatya
Malatya DSİ Misafirhanesi Telefon: 0 (422) 323 83 15


Malatya Misafirhaneler, Malatya Öğretmenevi, Malatya Polis Evi, Malatya DSİ Misafirhanesi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Malatya Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » Malatya Kamu Misafirhaneleri » Malatya Misafirhaneler, Malatya Öğretmenevi, Malatya Polis Evi, Malatya DSİ Misafirhanesi

"Malatya Misafirhaneler, Malatya Öğretmenevi, Malatya Polis Evi, Malatya DSİ Misafirhanesi" konusuna yorum yazabilirsiniz