Sakarya Misafirhaneleri, Sakarya Öğretmenevi, Sakarya Polis Evi DSİ Üniversitesi Misafirhanesi Etiketleri: , , , ,

Sakarya Misafirhaneleri, Sakarya Öğretmenevi, Sakarya Polis Evi DSİ Üniversitesi Misafirhanesi

Sakarya’ya gitmeyi düşünenler için uygun fiyatlara ve aynı zamanda güven içerisinde konaklayabilecekleri Sakarya Öğretmenevi, Sakarya Polis Evi, Sakarya DSİ Misafirhanesi, Sakarya Üniversitesi Misafirhanesi gibi Sakarya misafirhaneleri adres ve telefon bilgileri ile bu Sakarya misafirhaneleri ile ilgili kısa bilgilere aşağıda yer vermeye çalıştık. Umarız Sakarya misafirhaneleri ile Sakarya’da rahat zaman geçirirsiniz.

Sakarya Misafirhaneleri:

Sakarya haritası için tıklayın.

Sakarya Adapazarı Öğretmenevi : 14 iki kişilik oda, 1 süit oda olmak 15 oda ile konaklama hizmeti veren Sakarya Öğretmenevi odalarında; televizyon, buzdolabı, klima standart olarak bulunmaktadır.
Sakarya Adapazarı Öğretmenevi konaklama hizmetinin yanı sıra restoranıyla da hizmet sunmaktadır.
Adres: Kudüs Caddesi Kentpark Girişi (Eski TZDK Bahçesi) Adapazarı / Sakarya
Sakarya Adapazarı Öğretmenevi Telefon: 0 (264) 277 24 11 – 277 37 69
Sakarya Öğretmenevinin harita üzerindeki yerini görmek için tıklayın.

Sakarya Polis Evi
Adres : Maltepe Mah. Önderevleri Sk .No.80/D/Sakarya
Telefon : 0 (264) 276 54 50

Sakarya DSİ Misafirhanesi
Adres: DSİ 3. Bölge Müdürlüğü 32. Şube Müdürlüğü-Cumhuriyet Mahallesi Bahçıvan Sok. No:111 / Sakarya
Sakarya DSİ Misafirhanesi Telefon: 0 (264) 274 32 80
Sakarya DSİ’nin haritadaki yerini görmek için tıklayın.

Sakarya Üniversitesi Misafirhanesi
Sakarya Üniversitesi Misafirhanesi Telefon: 0 (264) 295 52 96
Sakarya Üniversitesi haritası için tıklayın.


Sakarya Misafirhaneleri, Sakarya Öğretmenevi, Sakarya Polis Evi DSİ Üniversitesi Misafirhanesi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Sakarya Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » Sakarya Kamu Misafirhaneleri » Sakarya Misafirhaneleri, Sakarya Öğretmenevi, Sakarya Polis Evi DSİ Üniversitesi Misafirhanesi

6 Responses to "Sakarya Misafirhaneleri, Sakarya Öğretmenevi, Sakarya Polis Evi DSİ Üniversitesi Misafirhanesi"

 1. aykut says:

  sakarya öğretmenler evi özellikle kent parkın içinde olan kadar pis kötü bir öğretmen evi görmedim çok yerde kaldım (tekirdağ,mersin, hatay) hepsi lüx tertemizken burası bir pansiyondan bile kötü idi hizmet zaten yok kahvaltı diye iki yetin kutu yağ reçel vardı diğerlerinde sıcak çorba patates kızartması sucuklu yumurta gibi menulere karşı çok basit kaldı herşeyi geçtim eğer giderseniz göreceksiniz çarşaflar pislik götürüyor lavabolaraı kokuyor daha bi sürü sey çalışan olarak ta ıkı akrabayı koymuşlar evlimi baba kızmı bilmiyorum bi havalar sanırsın öğretmen evi onların :) belki inanmayanlar olacak ama gidince hak veridceksiniz bide başka öğretmen evinde kaldı iseniz daha odaya girer girmez hayal kırıklıgı yaşıcaksınız orda kalmayı dusuneneler sapancada fıstık gibi pansiyonlar var hemde çift kişi 60 tl bi kahvaltı yok ;)

 2. seda yılmaz says:

  sakarya öğretmenevinde işim dolayısıyla 2 yıldır kalmaktayım. yukarıda ki yorumu görünce söz hakkım doğdu. bu yorumu yapan arkadaş kesinlikle sakarya öğretmenevinde kalmamış çünkü yazdıklarının hepsi hayal ürünü. neyin yada kimin peşinde acaba. ben hala öğretmenevinde kalıyorum söyledikleriminde sonuna kadar arkasındayım. burada çalışan Ramazan abim, semih, serap merve onlar benim sakaryadaki ailem. temizlik konusunda kahvaltıda gayet başarılı ve özenli… bunu benden daha iyi kimse bilemez…yorum yapan arkadaş eğer birgün sakarya gelirse öğretmenevini tavsiye ederim. misafirperverlik güler yüz ne demekmiş görür…

 3. Dilşad says:

  Merhaba,yukarıdaki saçma sapan akıllara ziyan yorumu görünce buraya bir şeyler yazma ihtiyacı hissettim.Bu çamur at izi kalsın zihniyetiyle yazılan yorumun amacının neyi yada kimleri hedef aldığını bilmiyorum ama işim nedeniyle gelmiş olduğum Sakarya’da uzun bir müddet Öğretmen Evinde kaldım ve kaldığım müddetçe de burada ismini vermekte herhangi bir sakınca görmediğim resepsiyonda görevli Ramazan Bey, Merve Hanım, Semih Bey ve Muhasebeden sorumlu Serap Hanımın gerek güler yüzlü ve samimi hizmetleri gerek her konuda yardımcı olmaya çalışan içten tavırlarıyla misafir ve yabancı olduğum bir şehirde kendimi yalnız hissetmedim.Ben de başka şehirlerde başka öğretmen evlerinde kaldım ve Sakarya Öğretmen Evi çoğu yerle kıyaslayınca oldukça iyi konumdadır. Halen orada kalmakta olan arkadaşlarımın da orayla ilgili olumlu gözlem ve düşünceleri vardır.Sakarya’ya yolu düşen ve nerede kalsam diye düşünen kişilere gönül rahatlığıyla Öğretmen Evini tavsiye edebilirim.

 4. nur says:

  merabalar üniversite ile polis evi arası ulaşım nasıl bilen varmı..

 5. Huseyin Ersoy says:

  29 ve 30 Kasım 2013 günlerinde 3 kişilik oda kiralamak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

  1. admin says:

   Konaklamayı düşündüğünüz misafirhaneyle yazıda belirtilen telefon numarasıyla iletişime geçerek bilgi almanızı rica ederiz..

"Sakarya Misafirhaneleri, Sakarya Öğretmenevi, Sakarya Polis Evi DSİ Üniversitesi Misafirhanesi" konusuna yorum yazabilirsiniz