Samsun Uygulama Oteli Etiketleri:

Samsun Uygulama Oteli

Samsun Uygulama Oteli iletişim bilgisi arayanlar için aşağıda Samsun Uygulama Oteli telefonu ve adresi ile birlikte Samsun Uygulama Oteli kısa tanıtıcı bilgi de sunulmaktadır.

Samsun Uygulama Oteli – Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli:OTEL ODALARIMIZ : 14 oda ile konaklama hizmet veren bu Samsun Uygulama Oteli odalarında; telefon, televizyon, minibar bulunmaktadır.

Samsun Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli, konaklama kapsamında sabah kahvaltısı da sunmaktadır.

Samsun Uygulama Oteli Adresi: İncesu Yalı Mahallesi Adnan Kahveci Sokak No:186 Samsun

Samsun Uygulama Oteli Telefonu : 0 (362) 457 66 60 – 457 68 15


Samsun Uygulama Oteli konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Filed under: Samsun Kamu Misafirhaneleri

Kamu Misafirhaneleri » Samsun Kamu Misafirhaneleri » Samsun Uygulama Oteli

One Response to "Samsun Uygulama Oteli"

  1. MURAT AÇIK says:

    İyi günler, Bu hafta sonu tek gece de olsa otelinizde konaklamam gerekti.(28-29 Eylül 2013) Ancak genel görünüm ve hizmetler beklentimizin çok ama çok gerisinde kaldı. Gerek temizlik gerekse hizmet bu şekilde olmamalıydı bizce… Güzide bir şehrimizin güzide bir kamu kuruluşunda yetişecek turizmci genç arkadaşlarımızı hiç görmedik. Resepsiyondaki bir arkadaşımız ilgileneceğini söylediği eksiklikler ile hiç ama hiç ilgilenmedi. Ellerimizi yıkayacağımız bir sabun dahi yoktu. Mini buzdolabının içinde ölü böcekler vardı. Hatta bazı arkadaşlarımız odalarına bile giremediler, çünkü anahtar yoktu. ve daha birçok eksikler… Bu durumda maalesef otelinizden hiç ama hiç memnun kalmadık. Belki düzelir umuduyla bir gecede gözümüze çarpan ve dikkat çeken eksiklikleri yazmak istedim, düzelir umuduyla…!!!,

    Syg,

"Samsun Uygulama Oteli" konusuna yorum yazabilirsiniz